CELLFAST - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb
  • "Piłka jest okrągła a bramki są dwie" - K. Górski., ,,NIektórzy ludzie myślą, że futbol to sprawa życia i śmierci. Ja myślę,że to znacznie poważniejsza sprawa" - Bill Shankly.

CELLFAST - TOYOTA 5:8 (1:1)

Wygrał faworyt ale Cellfast mimo bardzo okrojonego składu postawił drużynie Toyoty wysoko poprzeczkę. Drużynie, która przynajmniej w rozgrywkach grupowych raczej nie straci punktów...

Wynik otwarli rywale ale jeszcze przed przerwą wyrównał znakomicie dysponowany w tej edycji Grzegorz Fuc. Widać, że po kontuzji kolana nie ma już śladu. Mimo jeszcze kilku dogodnych sytuacji z takim rezultatem zawodnicy zeszli na chwilę odpoczynku, który zwłaszcza nam grającym bez zmian był bardzo potrzebny.

Mogliśmy być zadowoleni po pierwszych 20 minutach. Duża zasługa w tym strzegącego naszej bramki z przyczyn kadrowych Chruścika. Objawienie na tej pozycji w naszym zespole. Wyłapywał piłki jak w transie nie robiąc sobie nic z tego, że próbuje swych sił z napastnikami mającymi i I-ligową przeszłość.

To co stało się do przerwy już zadziwiło kibiców ale tego czego byli świadkami na początku II połowy rozgrzało halę na dobre. Strzelamy dwie bramki i zespół, który miał tylko bronić się przed pogromem wychodzi na prowadzenie 3:1. No ale od czego Toyota ma w swoim składzie Janusza Górecznego. Po jego trzech bramkach i trzech asystach, przy niestety coraz większym zmęczeniu nie jesteśmy w stanie poważnie zagrozić bramce rywali i odrobić straty.

Ale oczywiście zespół walczył do końca o jak najlepszy wynik. I dlatego po naszej stronie też padł hattrick. Autorem jego był wspomniany wcześniej Faken, który po strzeleniu pięknej bramki w  poprzedniej kolejce obiecał, że będzie ich więcej. Z danej obietnicy wywiązał się z nawiązką.

Gratuluję całej drużynie i mam nadzieję że z taką grą  powinno już być  tylko lepiej. Szkoda, że kontuzja znowu wyeliminowała mnie z rozgrywek...